top of page

Tapeta na prosinec 2022

První adventní neděle je za náma. Stromky se rozsvítily, vypily se první svařáky, a tak jsem si jistá, že jsme už všichni dostatečně vánočně naladěni.


Já teda až až, protože jsem pro Vás už nějakou dobu připravovala prosincovou tapetu s vánoční tématikou. Tentokrát vlastně rovnou dvě, abyste měli na výběr. A proč? No protože budou Vánoce přece! :)Jestli mě už nějakou dobu sledujete, tak víte, že dávám přednost míň výrazným barvám a mám ráda jemný design. Teď to ale prostě nešlo. Jednou jsou Vánoce, sytá červená a zelená jsou potřeba. Tečka.


Jak varianta s cukrovím, tak varianta s vánoční ponožkou jsou ke stažení ve formátu pro mobil i pro počítač.


Tapeta na mobil - cukroví

Tapeta na mobil - vánoční ponožka

Tapeta na počítač - cukroví

Tapeta na počítač - vánoční ponožka

A protože jsem se díky Vaší zpětné vazbě, za kterou Vám všem moc děkuju, dozvěděla o problému se stahováním tapet tady na internetu, rozhodla jsem se pro radikální řešení. Nově máte možnost přihlásit se k odběru mých newsletterů. V překladu to znamená, že Vám každý měsíc zašlu e-mail s novými tapetami, případně s novinkami u mě na e-shopu.


Všechno, co pro to musíte udělat je přihlásit se k odběru zde.


Pokud si tapetu stáhnete a nastavíte, budu ráda, když pořídíte fotku a označíte mě na instagramu nebo mi jen dáte ve zprávě nebo tady v komentářích vědět, jestli se Vám líbí :)


A ještě poslední věc!

V dnešní době SMSek a všech Messengerů a WhatsAppů potěší nejvíc starý dobrý papírový přáníčko. A nejen babičku a dědu, to mi věřte! Vezměte si propisku a napište do něj Vašim blízkým něco skutečně od srdce.


Tady najdete skládaná papírová vánoční přání s ilustracemi cukroví nebo s vánoční ponožkou.Mějte krásný den a užívejte vánoční atmosféru!


Tereza

0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentários


bottom of page